Відбувся районний конкурс читців творів Т. Г. Шевченка

Щоб вшанувати пам'ять Великого Кобзаря, справжнього сина українського народу, творчість якого була й залишається невичерпною скарбницею народної мудрості 23 лютого у Глибоцькому РБТД відбувся районний конкурс читців творів Т. Г. Шевченка. У конкурсі взяв участь 21 виконавець у двох вікових категоріях.

Майстерність читців художнього слова оцінювало журі у складі методистів учбово-методичного центру культури Буковини.

Перед початком заходу всі присутні віддали шану Кобзареві і поклали квіти до підніжжя пам’ятника.

Під час конкурсу учасники продемонстрували високий рівень виконання та артистизму. У молодшій віковій категорії найкраще зуміла продемонструвати свою майстерність Яна Данилюк (с. Стерче), на третьому місці опинилися Марк Гнєда (с. Привороки), Тетяна Кудрик (с.Тарашани).

У дорослій віковій категорії найкращим став Василь Пукай (с. Кам’янка), другі місця отримала Лаура-Амелія Бурла (с. Йорданешти),Станіслав Косован (с.Горбівці), Андрій Жар (с.Поляна), треті – Анастасія Арвінті (с. В.Синівці) Олена Абрамович (с.Чагор),Анастасія Броско (с.Старий Вовчинець) та Мар’яна Опаєць (с.Карапчів) .

У номінації "Співана поезія" друге місце отримали Надія Гнатюк (с. Луковиця) та Тетяна Захотій (с.Чагор). У номінації "Театралізована композиція" друге місце у молодшій віковій категорії здобули Юлія Демчук,Костянтин Русул та Стас Ткачук (с. Черепківці).

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Відбувся районний конкурс читців творів Т. Г. Шевченка.