Державним виконавцем Першого відділу державної виконавчої служби у місті Чернівці Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Івано-Франківськ)   стягнуто заборгованість зі  сплаті аліментів у межах одного виконавчого провадження у розмірі  65 тисяч 706 гривень.Також із боржника стягнуто штраф у розмірі   6690 гривень відповідно до  ст. 71 ЗУ «Про виконавче провадження»,  який перерахований стягувачці.  Виконавчий збір  6570 гривень відповідно до ст. 27 ЗУ «Про виконавче провадження»)  перераховано до державного бюджету України.
Загалом у Чернівецькій області на виконанні в органах ДВС перебуває 7850 рішень про стягнення аліментів. Найбільше таких проваджень у Чернівцях, Сторожинецькому та Кіцманському районах, а найменше – у Новодністровську та Путильському районі.

Південно-Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ)

Copyright 2015 Глибоцька РДА - У Чернівцях батько-боржник сплатив понад 65 тисяч гривень аліментів та штраф за заборгованість .