Збереження бджіл є важливим питанням при застосуванням пестицидів

Сьогодні, 25 лютого 2020 року, управлінням розвитку територій райдержадміністрації спільно з районним управлінням Головного управління  Держпродспоживслужби в Чернівецької області, за участю в. о. голови райдержадміністрації Віталія Коломійця проведено нараду з керівниками сільськогосподарських підприємств та пасічниками району. На нараді обговорювались питання правового регулювання в бджільництві, порядок реєстрації пасік та видача ветеринарно - санітарного паспорту на пасіки, вимоги  законодавства України щодо безпечного застосування засобів захисту рослин в умовах поточного року при вирощуванні сільськогосподарських культур. Особливу увагу зосереджено на підготовку та проведення комплексу весняно – польових робіт, дотримання законодавства у сфері насінництва та розсадництва, а також дотримання норм та правил охорони праці, техніки безпеки та пожежної безпеки під час проведення весняно – польових робіт. Керівників підприємств та фермерів району ознайомлено з умовами закупівлі у сільськогосподарських товаровиробників продовольчого зерна  врожаю 2020 року в обмін на мінеральні добрива.

В результаті наради знайдено компроміс між сільгоспвиробниками та пасічниками району щодо створення безпечних умов по недопущенню отруєння бджіл в результаті застосування пестицидів та агрохімікатів.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Збереження бджіл є важливим питанням при застосуванням пестицидів.