До відома суб’єктів господарської діяльності району

З 1 лютого 2020 року за ініціативи Президента України та Кабінету Міністрів України розпочала реалізацію Державна програма «Доступні кредити 5-7-9%» з метою широкої державної підтримки інвестиційних проектів для українських мікро- та малих підприємств.
Дорученням Кабінету Міністрів України від 08.02.2020 № 5232/0/1-20 передбачено проведення регіональних зустрічей з представниками банків-партнерів Державної програми та підприємницьких кіл щодо процедур та впровадження Державної програми «Доступні кредити 5-7-9%», яка спрямована на стимулювання створення і розширення мікро- та малого бізнесу.
З метою презентації Державної програми «Доступні кредити 5-7-9%» 03 березня 2020 року о 10 год. 30 хв. в приміщенні Чернівецького університету ім. Ю.Федьковича (м. Чернівці, вул. Коцюбинського, 2) відбудеться зустріч представників Офісу розвитку МСП, банків-учасників Програми та Фонду розвитку підприємництва з представниками бізнес спільноти Чернівецької області.
У результаті відвідування заходу учасники отримають:

- Повну та достовірну інформацію про Державну програму "Доступні кредити 5-7-9%";
Інформацію про правила інвестиційного кредитування в рамках:
Програми;
- Інформацію про вимоги та рекомендації з підготовки повного пакет
заявки;

- Інформацію про навчальні програми із бізнес-планування та здійснення
підприємницької діяльності;
- Інформацію про екосистему підтримки підприємництва в Україні: доступ
до знань, доступ до фінансування.
Бажаючих взяти участь у заході суб'єктів господарської діяльності району просимо зареєструватися (анкета реєстрації учасника) за гіперпосиланням http://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpOLSdig41sXYiZpI6VbmIH5BpFs3ON:tmaGOIm2UsCeFIp9O/viewform або bit.Ly/579Chernivtsi0303.
Також просимо повідомити Ваше підтвердження стосовно участі у зазначеному заході управлінню розвитку територій райдержадміністрації каб. 15.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - До відома суб’єктів господарської діяльності району .