Військові комісаріати Чернівецької області
запрошують на навчання до вищих військових навчальних закладів
на бюджетну форму навчання.

Запрошуємо на навчання до вищих військових навчальних закладів, що здійснюють підготовку військових фахівців, громадяни України, які здобули повну загальну середню освіту, успішно пройшли вступні випробування та відповідають установленим вимогам проходження військової служби:
- особи із числа цивільної молоді та ліцеїсти віком від 17 до 30 років, в тому числі ті, яким 17 років та 30 років виповнилось в рік зарахування на навчання;
- мають задовільний стан здоров’я.
Пільги курсантам вищих військових навчальних закладів, військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів:
- зарахування терміну навчання у військових навчальних закладах як строкової військової служби;
- отримання канікулярної (зимової) відпустки тривалістю 14 календарних днів та щорічної основної (літньої) відпустки тривалістю 30 календарних днів.

- збереження за курсантами, відрахованими з військового навчального закладу за станом здоров`я або сімейними обставинами, права на попереднє місце роботи (посаду) протягом 3 місяців з дня зарахування на військову службу (прибуття на навчання до військового навчального закладу).
Бажаючим стати офіцерами необхідно подати особисто заяву до військового комісаріату за місцем перебування на військовому обліку.

Уся необхідна інформація для абітурієнтів розміщена на сайтах
вищезазначених навчальних закладів.
Додаткову інформацію можна отримати в Чернівецькому обласному військовому комісаріаті за адресою: вул. О.Кобилянської, 32 або у військових комісаріатах за місцем перебування на військовому обліку.
Телефони: 0971773945, 050- 948-03-49, (0372) 52-43-49.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Оголошується набір на навчання до вищих військових навчальних закладів України на 2020 рік.