13 амбулаторій Глибоччини отримали обладнання для телемедицини

Телемедицина - особлива галузь сучасної медицини та охорони здоров'я, що об'єднала в собі самі сучасні досягнення медицини. 5 березня, телемедицина стала доступною для первинної ланки надання медичної допомоги Глибоччини. Завдяки співфінансуванню органів місцевого самоврядування - 13 амбулаторій районного центру ПМСД отримали телемедичне обладнання. Його вручили завідувачам амбулаторій очільники виконавчої влади району - голова РДА Веклич І.В., голова районної ради Панчук П.В., голови сільських рад. Ще таких 5 комплектів телемедицини закуплено та вже використовується в медичних закладах, що надають послуги на теренах Тереблеченської та Чагорської об'єднаних територіальних громад. Як сказала директор КНП "Глибоцький районний центр ПМСД" М.Мельничук - телемедицина дозволить якісно, доступно надавати медичну допомогу. Адже це "діагностичний центр" в одній сумці. Вчасне виявлення хвороби, проведення профілактичних заходів, організація консиліума, щоб обговорити складний випадок. В 2020 році заплановано закупити ще 6 таких телемедичних комплектів.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - 13 амбулаторій Глибоччини отримали обладнання для телемедицини.