6 березня, голова Глибоцької райдержадміністрації Іван Веклич провів позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. В ході засідання обговорено стан епідемічної ситуації в районі. За підсумками засідання комісія прийняла відповідні рішення, зокрема призупинити навчальний процес у всіх закладах освіти на території району незалежно від форм власності та обмежити проведення масових заходів. Також надано доручення проінспектувати транспортні засоби приміського сполучення на кінцевих зупинках громадського транспорту смт Глибока на предмет проведення дезінфекційних заходів.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.