Дорогі жінки!
Мені надзвичайно приємно вітати вас зі святом краси і любові – Міжнародним жіночим днем 8 березня, що дарує тепло сонячних променів та ніжність перших весняних квітів. Усе найсвітліше, найдорожче, що є в житті – любов, щастя, надія, – пов’язане з жінкою – берегинею роду людського. Жінка одночасно може бути турботливою мамою, сильним керівником, лагідною дружиною, надійним професіоналом та воїном, здатним захищати рідну землю. Сучасній жінці підвладно все. Проте, як і багато віків тому, більш за все їй потрібне кохання рідної людини, любов і повага дітей, шана та турбота друзів.
Усе найдорожче, що є у нашому житті пов’язане з жінкою – ніжні матері, турботливі бабусі, любі сестри, кохані дружини, милі доньки й онучки!
Попри складну ситуацію в Україні ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до дій задля єдності, цілісності, миру в нашій державі.
Нехай ваша мудрість і толерантність, чуйність і жіноча чарівність будуть запорукою родинного затишку, злагоди й миру.
Щиро зичу вам і вашим близьким поваги, добра, радості, міцного здоров’я, сонця і Божого благословення. Хай вас не залишає віра, підтримує надія, допомагає любов.
Щасливої жіночої долі, духмяних квітів і весняного настрою!

З повагою голова Глибоцької райдержадміністрації Іван Веклич

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Привітання голови Глибоцької районної державної адміністрації Івана Веклича з Міжнародним жіночим днем.