Глибоччина вшанувала пам'ять Великого Кобзаря – Тараса Шевченка

10 березня голова Глибоцької районної державної адміністрації Іван Веклич, голова районної ради Петро Панчук, голова Глибоцької ОТГ поклали квіти до пам’ятника Т.Г.Шевченку з нагоди 206-ї річниці від дня народження Великого Кобзаря та 159-ї річниці від дня його смерті. Його день народження і день смерті стоять поряд. Але між цими двома березневими днями – 47 років життя, яке стало славою і гордістю українського народу.
Усе життя і творчість Тараса Шевченка присвячені українському народу. Він пробудив нашу націю зі сну рабства, закликав до боротьби за волю. Тарас Григорович мріяв про ті часи, коли його країна буде незалежною суверенною державою, коли в Україні шануватимуть мову, культуру та історію нашого народу, а люди будуть щасливими. І закликав до цього співвітчизників. Життєдайна поезія Шевченка вселяє в нас надію в майбутнє українського народу і подальше його процвітання.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Глибоччина вшанувала пам'ять Великого Кобзаря – Тараса Шевченка.