Відбулась нарада з перевізниками району

11 лютого, під керівництвом голови Глибоцької районної державної адміністрації Івана Веклича та за участі начальника управління розвитку територій Глибоцької РДА Доріна Тарици, начальника Глибопького РУ ГУ Держпродспоживслужби в Чернівецькій області Георгія Мінтенка, начальника відділу державного контролю за дотриманням санітарного законодавства Тоадера Ниміжана, головного спеціаліста відділу з питань економіки, інфраструктури, енергетики та охорони довкілля Валентини Качковської,. головного спеціаліста відділу з питань економіки, інфраструктури, енергетики та охорони довкілля Лілії Романюк відбулась нарада з перевізниками району по питанню прийняття заходів щодо недопущення в районі захворювання на коронавірус. В ході наради обговорено вжиття заходів щодо недопущення в районі захворювання на корона вірус та застосування профілактичних засобів у громадському транспорті перевізниками району. Перевізникам повідомлено про проведення перевірок відділом державного контролю за дотриманням санітарного законодавства на відповідних автобусних зупинках щодо дотримання відповідних норм та заходів з проведення дезінфекції транспортних засобів. Кожному перевізнику було надано інформаційний ознайомлювальний матеріал щодо застережень та профілактики з метою недопущень та поширення коронавірусу. Перевізникам необхідно забезпечити водіїв медичними масками та дезінфікуючими засобами, маски необхідно замінювати кожні три години та після використання проводити їх утилізацію.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Відбулась нарада з перевізниками району.