01
01
Description slide 1 Image ©
02
02
Description slide 2 Image ©
03
03
Description slide 3 Image ©
04
04
Description slide 4 Image ©

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ПРОВОДИТЬ РОЗ’ЯСНЮВАЛЬНУ РОБОТУ З РОБОТОДАВЦЯМИ ЩОДО ЛЕГАЛІЗАЦІЇ ЗАЙНЯТОСТІ НАСЕЛЕННЯ

Впродовж січня - лютого цього року фахівці служби зайнятості спільно з інспекторами Держпраці провели 657 інформаційних заходів з роботодавцями щодо легалізації зайнятості населення, які працюють в сфері торгівлі, тимчасового розміщення та організації харчування.
Також для роботодавців організували 32 семінари, окрім цього фахівці служби зайнятості здійснювали індивідуальні консультації про необхідність дотримання вимог чинного законодавства щодо належного оформлення трудових відносин з працівниками. Загалом заходами служби зайнятості охоплено 418 суб’єктів господарювання.
- Впродовж березня - квітня інформаційні заходи відбудуться для роботодавців сфери будівництва. Фахівці проведуть роз’яснювальні бесіди щодо негативних наслідків неофіційних трудових відносин як для працівників, так і для роботодавців, - зазначає директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.
На виконання доручення заступника голови Чернівецької обласної державної адміністрації Олексія Бойка, першочергово інформаційна робота буде проведена на підприємствах будівельної галузі, які залучатимуть в області до програми «Велике будівництво», в рамках якої відбудеться масштабне будівництво та капітальний ремонт шкіл, дитячих садків, приймальних відділень лікарень, стадіонів та доріг.
Нагадаємо, у червні - серпні такі заходи відбудуться для роботодавців сільського господарства, у жовтні - листопаді для сфери транспорту та кур’єрської доставки.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ПРОВОДИТЬ РОЗ’ЯСНЮВАЛЬНУ РОБОТУ З РОБОТОДАВЦЯМИ ЩОДО ЛЕГАЛІЗАЦІЇ ЗАЙНЯТОСТІ НАСЕЛЕННЯ.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору