13 та 14 березня, під керівництвом голови Глибоцької районної державної адміністрації Іван Веклич відбулось позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Під час засідання розглянуто питання про стан епідемічної ситуації на території Глибоцького району Чернівецької області спричиненої  коронавірусом 2019-nСoV. За підсумками засідання комісією прийнято відповідні рішення.

-          Заборонено проведення всіх масових заходів, у яких бере участь понад 50 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

-          Перевести діяльність всіх закладів освіти району в режим дистанційного навчання.

-          Призупинити роботу на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі району (внутрішньорайонні маршрути) та автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі відповідного населення пункту або об’єднаної територіальної громади.

-          Призупинити роботу всіх торгових закладів, мережі міні-маркетів, розважальних та торгівельних центрів тощо, крім секторів продовольчих товарів до 03.04.2020 р.

-          До стабілізації епідситуації, відповідними органами буде проводитися подворовий обхід з метою виявлення осіб, які повернулися з країн, де зафіксовано COVID-19, доручено розробити механізм доставки продуктів харчування, води, ліків особам, які будуть визначені, як такі що підлягають контролю та обсервації.

Закликаємо жителів району бути максимально свідомими та відповідальними.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - На позачергових засіданнях районної комісії ТЕБ та НС прийнято ряд важливих рішень.