01
01
Description slide 1 Image ©
02
02
Description slide 2 Image ©
03
03
Description slide 3 Image ©
04
04
Description slide 4 Image ©

УВАГА! Зміни у роботі громадської приймальні Управління СБ України в Чернівецькій області

У зв’язку із запровадженням обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної інфекції COVID-19, повідомляємо, що громадська приймальня Управління СБ України в Чернівецькій області, яка знаходиться в обласному центрі по вулиці Шевченка, 1а, тимчасово не працюватиме.
Повідомити про правопорушення, які законодавством віднесено до компетенції органів Служби безпеки України, як і раніше, можна за номерами «телефону довіри» (0372) 54 – 02 – 04 та оперативного чергового УСБУ (0372) 52 – 43 – 15, які працюють цілодобово.
Для подачі звернень, заяв і документів можна скористатися поштою або електронною скринькою Управління Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..
Усі звернення, заяви чи повідомлення будуть вчасно розглянуті, відповідь надаватиметься у межах чинного законодавства та у встановлені терміни.
Шановні буковинці! Задля збереження вашого здоров’я та здоров’я оточуючих просимо вас із розумінням та відповідальністю поставитися до вимушених обмежень і рекомендацій.

Пресслужба УСБУ в Чернівецькій області

Copyright 2015 Глибоцька РДА - УВАГА! Зміни у роботі громадської приймальні Управління СБ України в Чернівецькій області.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору