Обговорено проведення протиепідемічних заходів

16 березня, під керівництвом голови Глибоцької районної державної адміністрації Івана Веклича та за участі голови районної ради Петра Панчука, керівника апарату РДА Валентини Безверхньої, директора КНП «Глибоцька центральна районна лікарня» Івана Шкробанця, директора КНП «Глибоцький районний центр ПМСД» Марія Мельничук, завідувача Глибоцької районної філії ДУ «Чернівецький обласний лабораторний центр МОЗУ» Дмитра Чумака, завідувача сектора з питань мобілізаційної, оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами РДА Михайла Грошина, голів об’єднаних територіальних громад та сільських рад району. В ході наради обговорено проведення протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню і поширенню на території Глибоцького району COVID-19. За результатами обговорення вирішено створити мобільні групи для відвідування одиноких, одиноко проживаючих громадян похилого віку та осіб, що перебувають в складних життєвих обставинах для вивчення потреби в забезпечення продуктами харчування, ліками, тощо. Також головам ОТГ та сільських рад надано доручення довести до відома приватних підприємців, які здійснюють свою діяльність про призупинення роботи закладів громадського харчування (кафе, барів, ресторанів), крім установ торгівлі продовольчими товарами та предметами першої необхідності.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Обговорено проведення протиепідемічних заходів .