Особистий прийом громадян у Держпраці наразі призупинено

Управління Держпраці у Чернівецькій області повідомляє:
на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року за №211 «Про запобіганню та поширенню на території України корона вірусу COVID - 19» щодо своєчасного і повного проведення профілактичних і протиепідемічних заходів, особистий прийом громадян на час карантинних заходів в Управлінні Держпраці у Чернівецькій області наразі призупинено.
Водночас громадяни мають можливість звернутися до Управління Держпраці у Чернівецькій області за допомогою наявних у них засобів комунікації, а саме:
за телефоном - (0372) 55-37-24;
звернення заявники також можуть надсилати на електронну пошту територіального органу Державної служби України з питань праці: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.;
скеровувати поштою на адресу Управління Держпраці у Чернівецькій області:
58003, м. Чернівці, вул. Зелена, 3.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Особистий прийом громадян у Держпраці наразі призупинено.