Для протидії поширенню коронавірусної інфекції та зниженню ризиків інфікування СБУ просить громадян, які нещодавно перебували за кордоном та повернулися на Батьківщину, не зволікати зі зверненням до лікарів.
Будь ласка, не ставтеся легковажно до власного здоров`я та не наражайте себе та своїх близьких на небезпеку. Вчасно виявлена хвороба дозволяє виграти час у боротьбі з пандемією та зберегти тисячі життів. Тому будьте свідомі і відповідальні. У разі навіть найменшої підозри не відкладайте звернення до медичного закладу.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - СБУ: просимо громадян, які повертаються із-за кордону серйозно поставить до свого здоров’я!.