Як на Буковині виплачуватимуть пенсії під час карантину

Під час заходів з протидії поширення коронавірусної інфекції одержувачі пенсій не відчуватимуть проблем із отриманням своїх виплат, а всю інформацію можуть отримати дистанційно, - надав коментар начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Михайло Романів.
- Я звертаюся до жителів області: не панікувати! Жодних затримок із нарахуванням пенсійних виплат на Буковині не буде. Зміни роботи Пенсійного фонду у зв’язку з карантином стосуються лише в частині надання послуг безпосередньо в приміщеннях сервісних центрів – тимчасово на період карантину обмежено доступ до приміщень. Водночас, оформлення документів для отримання допомоги на поховання здійснюється невідкладно за особистим зверненням. Усі послуги, від отримання довідок і до подання заяви про призначення пенсії, рекомендую отримувати через вебпортал Пенсійного фонду: https://portal.pfu.gov.ua/ Також інформацію, що не має конфіденційного характеру, можна отримати за номером гарячої лінії Чернівецького сервісного центру (0372) 51-40-70, або гарячих ліній в районних центрах, інформація про які розміщена за посиланням: www.pfu.gov.ua/сv в розділі «Контакти», - озвучив очільник пенсійної служби краю.
Пресслужба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Як на Буковині виплачуватимуть пенсії під час карантину.