Представлено заступника голови РДА - Барарюка Василя Івановича

26 березня голова Глибоцької районної державної адміністрації Іван Веклич представив заступника голови РДА Барарюка Василя Івановича.
Розпорядженням голови районної державної адміністрації від 24 березня 2020 року № 11-ОС та за погодженням з обласною державною адміністрацією на посаду заступника голови районної державної адміністрації призначений Барарюк Василь Іванович, 1985 року народження. В 2007 році закінчив Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича за спеціальністю «Історія», здобув кваліфікацію історика, викладача та в 2015 році заківнчив Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, за спеціальністю «Державна служба», здобув кваліфікацію магістра державної служби.
З грудня 2015 року працював начальником управління освіти Глибоцької районної державної адміністрації. Стаж державної служби Барарюка В.І. складає 4 роки 3 місяців.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Представлено заступника голови РДА - Барарюка Василя Івановича.