У Чернівецькій області сьогодні, 29 березня, від коронавірусу одужала ще 1 особа. Таким чином, чернівецькі лікарі вилікували від COVID-19 уже 6 пацієнтів.

Також сьогодні офіційно підтверджено ще 16 випадків зараження коронавірусом. Це переважно літні люди (10 осіб), дорослі віком до 55 років (5 осіб) та одна дитина.

Загальна чисельність хворих на Буковині від першого встановленого випадку складає 75 осіб.

Географія поширення нових випадків:

Чернівці – 4 особи;
Великий Кучурів Сторожинецького району – 2 особи;
Годилів Сторожинецького району – 2 особи;
Топорівці Новоселицького району – 2 особи;
Байраки Герцаївського району – 2 особи;
Глибока – 1особа;
Велика Буда Герцаївський район – 1 особа;
Петрашівка Герцаївськог району – 1 особа
Ломачинці Сокирянського району – 1 особа.
Загалом Чернівецький обласний лабораторний центр сьогодні проаналізував 47 зразків.

Ухвалено рішення про введення особливого режиму в’їзду та виїзду у селі Чагор Глибоцького району.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - У Чернівецькій області 29 березня зафіксовано 16 нових випадків коронавірусної інфекції.