Інформація про захворюваність на коронавірус в Глибоцькому районі

У районі станом на ранок 31 березня офіційно загалом підтверджено 17 випадків зараження коронавірусом.

Географія розповсюдження виглядає так:

с. Кам’янка - 1 особа;
с. Привороки - 1 особа;
с. Молодія - 1 особа;
с. Луковиця - 3 особи;
с. Чагор - 5 осіб;
смт Глибока - 6 осіб.

У переважній більшості захворілих хвороба перебігає у легкій формі, деякі перебувають вдома на самоізоляції, але під постійним контролем сімейних лікарів.
Одному важко хворому, який знаходиться у Глибоцькій ЦРЛ, стало краще і він вже не перебуває на кисневій дотації.

Є і позитивні моменти, у нашій області станом на цю дату чернівецькі лікарі вилікували від COVID-19 вже 7 пацієнтів.

Прохання залишайтеся вдома, без зайвої потреби не виходити та уникати скупчення людей. Будьте здорові, карантин продовжується!!!

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Інформація про захворюваність на коронавірус в Глибоцькому районі.