Обласною державною адміністрацією з метою напрацювання узгоджених пропозицій щодо субрегіонального рівня адміністративно-територіального устрою Чернівецької області пропонується 5 різних моделей, одна із яких буде надіслана до Мінрегіону.

Довідково: протягом 2019-2020 рр. було отримано понад 80 різних пропозицій від представників міжвідомчої робочої групи, представників районів, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, народних депутатів України, депутатів обласної ради, науковців та експертів.

МОДЕЛІ АТУ (5 ВАРІАНТІВ)

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Моделі адміністративно-територіального устрою субрегіонального рівня Чернівецької області.