Сьогодні, 01 квітня, минає 79-та річниця розстрілу мирних жителів в урочищі Варниця села Біла Криниця. Голова Глибоцької районної державної адміністрації Іван Веклич та голова районної ради Петро Панчук вшанували пам'ять загиблих та поклали квіти до підніжжя пам’ятного знаку «Буковинцям, які загинули 1 квітня 1941 року».
Події 1 квітня стали чорною сторінкою в історії Буковини. Сьогодні до пам’ятного знака лягли квіти розстріляним землякам, що є символом вічної пам’яті про них. І допоки тут будуть збиратись люди – доти буде жити пам’ять про загиблих. Спомин про страшну трагедію має спонукати нас робити все належне, щоб подібне лихо не повторилося. А мир у нашій державі – нині найважливіше чого ми усі прагнемо.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Іван Веклич вшанував пам'ять загиблих 1 квітня 1941 року в урочищі Варниця с. Біла Криниця.