У Чернівецькій області починає діяти особливий режим в’їзду та виїзду

Від 00:00 3 квітня у Чернівецькій області починає діяти особливий режим в’їзду та виїзду громадян і транспортних засобів.

На в’їзді та виїзді території Чернівецької області буде встановлено 5 карантинних КПП поблизу стаціонарних дорожніх поліцейських станцій:

- с. Звенячин, Заставнівського р-н

- с. Атаки, Хотинського р-н

- с. Оршівці, Кіцманського р-н

- м. Вижниця

- м. Новодністровськ

Пости почнуть діяти із 12:00 3 квітня. Із цього моменту будь-який пасажирський транспорт перестануть пропускати.

Дозволено буде в’їзд та виїзд наступних громадян і транспортних засобів:

- вантажних автомобілів (що перевозить продукти харчування, промислові товари, товари першої необхідності, сільськогосподарську продукцію);

- транзитних транспортних засобів (без права зупинки та стоянки на території області);

- транспортних засобів підприємств та організацій, які забезпечують життєдіяльність області;

- транспортних засобів сільськогосподарського призначення;

- транспортних засобів фізичних осіб, місця проживання яких зареєстровано в області, або які мешкають в області та повертаються до місця постійного проживання.

Карантинно-епідеміологічні пости, які діють сьогодні в окремих населених пунктах області (у селах Колінківці Хотинського району, Лужани Кіцманського району, Чагор Глибоцького району, Великий Кучурів Сторожинецького району) буде знято.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - У Чернівецькій області починає діяти особливий режим в’їзду та виїзду.