Служба порятунку інформує

03 квітня 2016 р. о 05:09 год. в диспетчерську службу ДПРЧ-14 надійшло телефонне повідомлення про пожежу в с. Біла Криниця. Виїздом на місце було встановлено, що горить житловий будинок. Вогнеборці знайшли на місці пожежі тіло власника помешкання 1983 року народження. Як стало відомо, чоловік за життя зловживав алкоголем та курив Причина смерті та пожежі встановлюється.

Служба порятунку вкотре застерігає, шановні мешканці Глибоцького району, дотримуйтесь правил пожежної безпеки в побуті, особливо звертаємся до одиноких громадян, які в будинку проживають самі:

- слідкуйте за пічним опалення;

- огляньте стан вашої печі (наявність тріщин, забитий комин, металевий лист біля печі);

Не допускайте паління в будинку, а тим більше у ліжку або сидячи на дивані чи у кріслі, особливо після вживання алкоголю. Слідкуйте, щоб іскри від цигарки не потрапили на спалимі речі або підлогу та ретельно гасіть недопалки.

Бережіть себе!

Руслан Кройтор начальник Глибоцького РС У ДСНС

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Служба порятунку інформує.