Буковинців закликають не покидати домівки на вихідних

За результатами наради із державною комісією техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, було ухвалено рішення запровадити особливі карантинні обмеження для всіх мешканців Чернівецької області на пересування та перебування у громадських місцях.

Буковинців закликають не покидати домівки із 13:00 суботи, 4 квітня, до 6:00 понеділка, 6 квітня.

Також у Чернівецькій області 3 квітня почав діяти особливий режим в’їзду та виїзду громадян і транспортних засобів.

Через п’ять контрольно-пропускних пунктів станом на 20:00 на територію Буковини прибуло 127 вантажних автомобілів, які привезли продукти та промислові товари.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Буковинців закликають не покидати домівки на вихідних.