Відбулось позачергове засідання комісії ТЕБ та НС

Сьогодні, 04 квітня, під керівництвом голови районної державної адміністрації Івана Веклича відбулось позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На порядок денний винесено наступні питання:
1. Про розвиток епідемічної ситуації на території Глибоцького району Чернівецької області гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої SARS-CoV-2.
2. Про запровадження додаткових обмежувальних заходів, зокрема щодо пересування та перебування громадян в громадських місцях у період вихідних і святкових днів.
3. про проведення додаткових дезінфекційних заходів на території Глибоцького району.
4. Про додаткове обстеження місць обсервації на території Глибоцького району.
5. Про дотримання вимог постанови КМУ від 02 квітня 2020 р. № 255 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211».
6. Про інформування Глибоцького ВП Сторожинецького ГУНП України в Чернівецькій області.

За результатами обговорення прийнято відповідні рішення.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Відбулось позачергове засідання комісії ТЕБ та НС.