ПРИЙОМ ЗАЯВ НА РЕЄСТРАЦІЮ ШЛЮБУ У ПЕРІОД КАРАНТИНУ

У період карантинних обмежень подати заяву на реєстрацію шлюбу можна не виходячи з дому. Здійснити це можна через веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану».
У разі неможливості подати заяву через вебпортал (у тому числі з накладенням кваліфікованих електронних підписів) з 08.04.2020 прийом громадян здійснюватиметься за попереднім записом по телефону відділу державної реєстрації актів цивільного стану.
Актуальну інформацію щодо контактних даних відділів державної реєстрації актів цивільного стану можна знайти у підрубриці «Територіальні органи» рубрики «Структура» головної сторінки офіційного вебсайту Міністерства юстиції України та відповідних офіційних вебсайтах міжрегіональних управлінь Міністерства юстиції».
Буковинці можуть знайти відповідну інформацію на сайті Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ) https://www.zakjust.gov.ua/. Проконсультуватися також можна за телефонами відділу ДРАЦС у Чернівецькій області (0372) 57-35-12, 52-53-25, електронна адреса - Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Нагадуємо, що у період загостреної епідеміологічної ситуації та для запобігання розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, прийом громадян проводиться за наявності у них індивідуальних засобів захисту – масок/респіраторів.

Південно-Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ)

Copyright 2015 Глибоцька РДА - ПРИЙОМ ЗАЯВ НА РЕЄСТРАЦІЮ ШЛЮБУ У ПЕРІОД КАРАНТИНУ.