01
01
Description slide 1 Image ©
02
02
Description slide 2 Image ©
03
03
Description slide 3 Image ©
04
04
Description slide 4 Image ©

Інформація до відома державних службовців

На виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 29 вересня 2019 року № 849, зокрема, цілі: «Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути», Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», яка наразі доступна в мережі Інтернет за посиланням: osvita.diia.gov.ua.
На онлайн-платформі кожен громадянин може безкоштовно опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом - освітні серіали. Наразі, на платформі доступний онлайн-курс «Цифрова грамотність для державних службовців» (https://osvita.diia.gov.ua/courses/civil-servants), який охоплює можливості та особливості функціонування безкоштовних сервісів Google для використання в професійній діяльності та повсякденному житті.
З метою залучення якомога більшої кількості державних службовців до процесу опанування цифровими навичками, Мінцифри інформує про можливості перегляду зазначеного курсу з отриманням відповідного сертифікату, що засвідчує успішне проходження базового курсу з цифрової грамотності обсягом 2 години (0,07 кредиту ЄКТС).
За будь-яких питань, звертайтесь до Ірини Бобильової (Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра., +380 98 012 82 28).
В разі успішного проходження базового курсу з цифрової грамотності, звертаємось з проханням надати копію сертифікату службі управління персоналом державного органу.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Інформація до відома державних службовців.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору