Працівники освіти району долучилися до допомоги медикам

КНП «Глибоцька центральна районна лікарня» переходить на вахтовий метод роботи у зв’язку із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. У зв’язку із цим 9 навчальних закладів району передали до лікарні продукти, щоб допомогти в організації харчування медичних працівників. Cтаном на 10 квітня педагогічними колективами закладів загальної середньої освіти району, що перебувають у фінансовому та управлінському підпорядкуванні відділу освіти, культури, молоді та спорту РДА, зібрано та перераховано медичним закладам району, які задіяні у боротьбі з коронавірусом COVID-19 благодійні внески у розмірі 166 882,00 грн. Також колективами Димківського НВК та Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ст. на суму 25 450 грн. було закуплено 300 шт. захисних костюмів, 270 шт. з яких передані Глибоцькій ЦРКЛ, а 30 шт. – медичному закладу в с. Кам’янка.
До такої допомоги долучаться й інші заклади освіти та культури.
Глибоцька райдержадміністрація висловлює щиру вдячність всім, хто долучається до допомоги. Долучитися і допомогти лікарям рятувати наші з вами життя може кожен: Контактна особа – комірник КНП «Глибоцька центральна районна лікарня» Марія Іванівна – 0507695294.

Довідково. Вахтовий метод — це особлива форма організації робіт, заснована на використанні трудових ресурсів поза місцем їх постійного проживання за умов, коли не може бути забезпечено щоденне повернення працівників до місця постійного мешкання.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Працівники освіти району долучилися до допомоги медикам.