Георгій Придій відвідав села Молодія, Луковиця та Чагор

04 квітня, голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій разом з начальником Глибоцького РЕМу відвідали села Молодія, Луківці та Чагор, де поспілкувалися з головами сільських рад щодо стану електричних мереж та трансформаторних підстанцій. Також обговорено подальший соціально-економічний розвиток населених пунктів, можливі шляхи наповнення місцевих бюджетів та проведення реформи децентралізації влади.

Керівник районної виконавчої влади оглянув стан доріг та ознайомився з проведенням благоустрою у даних селах району.

Перебуваючи в селі Луковиця Георгій Васильович відвідав сільський будинок культури імені Є. Мандичевського, де наразі відбувається ремонт.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Георгій Придій відвідав села Молодія, Луковиця та Чагор.