Глибоцька районна державна адміністрація висловлює щиру вдячність всім, хто долучився до допомоги у придбанні ШВЛ - RS 300 та кисневих концентраторів для КНП «Глибоцька центральна районна лікарня», а саме:
- Волоківська ОТГ – 100 тис.грн.
- Чагорська ОТГ – 125 тис.грн.
- Глибоцька ОТГ – 250 тис.грн.
- Станівецька с/р – 10 тис.грн.
- Турятська с/р – 4 тис.грн
- Коровійська с/р – 150 тис.грн.
- Опришенська с/р – 50 тис.грн.
- Тарашанська с/р – 50 тис. грн..
- Сучевенська ОТГ – 50 тис.грн.
- Димківська с/р – 10тис.грн.
- Тереблеченська ОТГ – 50 тис.грн.
- Кам’янська с/р – 50 тис.грн.
- Глибоцька профспілка працівників освіти – 20 тис.грн.
- Працівники Глибоцької ОТГ – 20 тис.грн.
- Відділ освіти, молоді та спорту Глибоцької ОТГ – 100577 грн.
- Старововчинецький ліцей – 9960 грн.,
- Багринівська ЗОШ – 7600 грн.,
- Привороцька ЗОШ – 6123 грн.,
- Глибоцька районна спілка споживчих товарів – 1340 грн.,
- Підприємець Дмитрашко Є.В. – 5 тис. грн.,
- Підприємець Драбик В.В. – 10 тис.грн.,
- Чорнописький Я.М. – 10 тис.грн.,
- Рубанець С.В. – 10 тис.грн..
Також жителі нашого району: Меленко О.В., Алергуш Л.В., Гаврик В.Г., Сидоряк С.В., Кириченко О.С., Андрійчук О.Г., Лях Д.В., Оршевська Н.В., Баланюк М.Л., Передерко К.А., Анжієвська Д.І., Загарюк Т.М., Алексійчук А., Плахотний О.В., Бадюк О.І., Жижиян М.П., Серьогіна В.Д., Коврик О., Бажанська Н.Г., Семотюк В.Д., Петрюк І.В., Козачук Ж.В., Павлюк Л.О., Сторожук М.О., Цибуляк С.В., Максимюк Є.М., Бодю Г.В., Костюк С.В., Боднарюк М.І., Улізько С.Л., Горин А.І., Виліткова Н.В., Кравчук С.Г.
Дякуємо усім небайдужим, які уже долучились до важливої справи – допомоги медичним закладам. Впевнені, що такі вчинки стануть прикладом для усіх!

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Дякуємо усім небайдужим, які уже долучились до важливої справи – допомоги Глибоцькій центральній районній лікарні.