Дорогі жителі Глибоцького району!

Від щирого серця вітаємо вас з великим святом – Воскресінням Христовим!

Свято Воскресіння Христового наповнює наші серця незламною вірою в істинне добро, справжню любов та безмежну радість.

Нехай у цей святковий день віра не полишає жодне серце, а всі молитви будуть почуті. Бажаємо радості, благополуччя і впевненості у завтрашньому дні, а в нашому місті нехай завжди панують мир, добро, злагода і любов! Проведіть ці дні у єдності із собою та своєю сім’єю.

Ілюстрації Великодня цього року інші, але вони не не зменшують його величі. Залишайтеся вдома, але долайте відстані в телефонному чи онлайн-спілкуванні з рідними.
Закликаю вас підтримати карантинні заходи та відсвяткувати Воскресіння Господнє в колі рідних людей.

З повагою голова Глибоцької райдержадміністрації Іван Веклич

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Привітання голови Глибоцької районної державної адміністрації Івана Веклича з Воскресінням Христовим.