Шановні воїни-прикордонники, ветерани прикордонної служби!
Прийміть мої щирі вітання з професійним святом – Днем прикордонника!
Служити державі завжди було почесною справою. І подвійна честь та велика гордість захищати рідну землю в непрості для неї часи. Прикордонні війська стали важливою ланкою в системі зміцнення національної безпеки, захисту політичних, економічних і військових інтересів незалежної України.
Цього святкового дня висловлюємо глибоку вдячність вам, дорогі ветерани прикордонної служби, усім тим, хто нині сумлінно і самовіддано виконує почесний конституційний обов’язок щодо забезпечення недоторканності кордонів нашої Вітчизни.
Шановні прикордонники, бажаю вам міцного здоров’я, незламності духу, визнання і вдячності за вашу щоденну службу, сімейного затишку та мирного неба над головою.
З повагою голова Глибоцької РДА Іван Веклич

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Привітання голови районної державної адміністрації Івана Веклича з Днем прикордонника.