Зручно, швидко і без черг. Понад 4 000 громадян звернулися до Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції через веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» з початку року. Зокрема, в Івано-Франківській області звернувся 661 громадянин, у Закарпатській надійшло 1 232 звернення, на Тернопільщині звернувся 1 261 громадянин та на Буковині надійшло 984 звернення.
Нагадаємо, з початку карантинних заходів, прийом громадян у відділах ДРАЦС має певні особливості. Записатися на прийом у відділи можна онлайн – за допомогою веб-порталу «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» https://dracs.minjust.gov.ua/. У березні та квітні такою можливістю скористалися понад 400 буковинців.
У разі неможливості подати заяву через вебпортал (у тому числі з накладенням кваліфікованих електронних підписів), прийом громадян здійснюється за попереднім записом по телефону відділу державної реєстрації актів цивільного стану. Телефони та адреси відділів ДРАЦС Чернівецької області - за https://pzmrujust.gov.ua/struktura/pidvidomchi-orhany-ta-ustanovy/59-viddily-derzhavnoi-reiestratsii-aktiv-tsyvilnoho-stanu/65-viddily-derzhavnoi-reiestratsii-aktiv-tsyvilnoho-stanu
Проконсультуватися також можна за телефонами відділу ДРАЦС у Чернівецькій області (0372) 57-35-12, 52-53-25, електронна адреса - Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Прийом громадян проводиться за наявності у них індивідуальних засобів захисту – масок або респіраторів.
Південно-Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м.Івано-Франківськ)

Copyright 2015 Глибоцька РДА - З початку року 984 буковинці скористалися веб-порталом «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану».