Сьогодні, 8 травня Глибоччина, як і вся Україна та світ, вшановує День пам’яті та примирення – символ перемоги над нацизмом. Саме в цей день, 75 років тому, нацистська Німеччина оголосила про капітуляцію у Другій світовій війні. З цієї нагоди голова Глибоцької райдержадміністрації Іван Веклич, голова районної ради Петро Панчук, голова Глибоцької ОТГ Григорій Ванзуряк та керівники громадських організацій району поклали квіти до пам’ятника "Воїнам-визволителям Другої світової війни" у парку смт Глибока.
«Війна – це мільйони людських страждань. І цими днями ми вшановуємо подвиг ветеранів, котрі боролися з нацизмом і перемогли його. Сьогодні в Глибоцькому районі проживає 7 учасників Другої світової війни. Не менше заслуговують на пам’ять інші, кого торкнулось воєнне лихоліття – військовополонені, остарбайтери, підпільники, цивільні, які постраждали від окупації і бойових дій», - зазначив Іван Веклич.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Керівники району поклали квіти до пам'ятника "Воїнам-визволителям Другої світової війни".