Дорогі ветерани Другої світової війни! Шановні земляки!
Вітаю вас з Днем пам’яті та примирення та 75-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939 – 1945 років. Багато років минуло від незабутнього травня 1945 року, але й сьогодні величний подвиг захисників і визволителів залишається невичерпним джерелом патріотизму, вірного служіння своєму народу.
Пам’ятаймо, що перемога над нацизмом далась нам та усьому світові надзвичайно високою ціною!
Ми схиляємо голову перед тими, хто віддав життя за рідну землю, перед сотнями тисяч наших земляків, які мужньо боролися на фронтах, самовіддано працювали на підприємствах у тилу, перед кожним, хто день за днем наближав звільнення світу від нацизму. Пам’ятаймо тих, хто віддав життя за наше сьогодення і майбутнє!
Шановні ветерани та жителі району бажаю лише мирних днів і добрих звісток, сонячного неба над головою і спокою в кожен дім. Нехай дитячий сміх розливається над кожним куточком землі, і війна ніколи не торкнеться навіть маленької частинки вашого життя. Бажаю вам щастя в кожному подиху і цінності того, що є життя з усіма його радощами, є сім’я і люблячі вас люди.
З Днем пам’яті та примирення!
З Днем Перемоги!

З повагою голова Глибоцької ОТГ Іван Веклич

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Привітання голови Глибоцької районної державної адміністрації Івана Веклича з Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.