Ветеранів Другої світової війни привітали з Днем перемоги

8 і 9 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення та День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. В ці дні традиційно керівництво району відвідує ветеранів Другої світової війни. І цей рік не став виключенням, адже безпосередніх учасників бойових дій у нашому районі залишилося тільки 7 чоловік. Привітали ветеранів голова Глибоцької райдержадміністрації Іван Веклич, голова районної ради Петро Панчук, голова Глибоцької ОТГ Григорій Ванзуряк, голова Глибоцької районної ради ветеранів Сільвіян Бойко. Посадовці привітали ветеранів війни з наступаючим Днем пам’яті та примирення і Днем Перемоги, вручили продуктові набори, побажали міцного здоров’я, подякували за те, що пройшовши крізь спалахи вогняних років, зуміли зберегти чистоту душі та помислів. Сивочолі ветерани, в свою чергу, ділилися спогадами про воєнні роки та щиро дякували за увагу.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Ветеранів Другої світової війни привітали з Днем перемоги.