Обласна комісія ТЕБ та НС, врахувавши статистику захворюваності, госпіталізації та кількість летальних випадків від COVID-19 на Буковині, а також рекомендації головного санітарного лікаря області, вирішила продовжити дію обмежень на:

⛔️ роботу суб’єктів господарювання торговельного та побутового обслуговування населення;

⛔️ перебування у громадських місцях без масок;

⛔️ проведення масових заходів;

⛔️ відвідування дитячих та спортивних майданчиків;

⛔️надання стоматологічних послуг.

Дозволено відновити роботу:

✅ кафе, ресторанів та інших закладів громадського харчування (лише в режимі доставки або на виніс);

✅ адвокатів, нотаріусів, аудиторів та психологів;

✅ музеїв.

⛔️Водночас карантин і надалі триватиме у закладах освіти та виховних навчальних закладах.

⛔️Також продовжено обмеження щодо руху приміських автобусних рейсів та громадського транспорту у Чернівцях.

⛔️Нагадуємо, що особливий режим в’їзду та виїзду у Чернівецькій області продовжує діяти до моменту прийняття окремого рішення щодо зняття обмежень.

Усі заходи належить здійснювати з дотриманням вимог постанов Головного санітарного лікаря України.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Обласна комісія ТЕБ та НС ухвалила рішення щодо адаптивного карантину у Чернівецькій області.