Чернівецька ОДА придбала 10 шкільних автобусів

Чернівецька обласна державна адміністрація придбала 10 шкільних автобусів.

Транспорт купили на умовах співфінансування. Із державного бюджету для цих потреб було виділено 16 мільйонів 732 тисячі гривень, із місцевого – 1 мільйон 859 тисяч гривень.

Нові автобуси отримали:

Кельменецький ліцей (Кельменецький район);
Веренчанська ЗОШ І-ІІІ ст. (Заставнівський район);
Великобудський ЗЗСО І-ІІІ ст. (Герцаївський район);
Старожадівський навчально-виховний комплекс (Сторожинецька ОТГ
Сторожинецького району);
Чудейський навчально-виховний комплекс (Чудейська ОТГ
Сторожинецького району);
Луковицький ЗЗСО І-ІІІ ст. (Чагорська ОТГ Глибоцького району);
Мілієвська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Дмитра Загула (Вижницька ОТГ
Вижницького району);
Карапчівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів (Вашківецька ОТГ Вижницького району);
Білоусівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів (Сокирянський район);
Турятський навчально-виховний комплекс (Глибоцький район).
– Новий транспорт отримали опорні школи. Загалом за 4 роки вдалося придбати 49 шкільних автобусів. Надалі планується закупити ще 20 автобусів відповідно до переліку створення опорних навчальних закладів, – зазначила заступниця голови Чернівецької обласної державної адміністрації Ірина Ісопенко.

Автобуси ISUZU придбали в акціонерного товариства «Черкаський автобус».

Директор Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА Микола Харатін розповів, що новий транспорт прискіпливо обирали під час тендерних процедур.

– Потрібні були автобуси, які підходять для нашої місцевості, адже їздити їм доведеться і гравійними дорогами, і гірськими. Тому закупили транспорт із потужними японськими двигунами. Думаю, ці автобуси не один рік служитимуть нашим учням та педагогам, – сказав Микола Харатін.

Щороку в Чернівецькій області потребують підвезення близько 14 тисяч учнів із сільської місцевості.

Наявний автобусний парк забезпечує 80% від потреби у доправленні учасників освітнього процесу до навчального закладу. Ще 20% довозять перевізники, із якими укладено угоди.

Нині парк шкільних автобусів налічує 169 одиниць. Із них 18 перебуває у зоні проведення ООС, два повернули, але вони не підлягають ремонту. Дітей перевозять 149 автобусів.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Чернівецька ОДА придбала 10 шкільних автобусів.