Щороку в третю неділю травня ми в жалобі схиляємо голови перед нашими співвітчизниками – безвинними жертвами кривавого тоталітарного режиму.
Мільйони працьовитих, талановитих та соціально активних громадян, яких сталінська влада оголосила «ворогами народу», було страчено або приречено на тортури і голодну смерть на засланні.
На жаль, і сьогодні сотні наших земляків перебувають у полоні агресора лише за прагнення бути вільною європейською нацією. Завдяки співвітчизникам, які ціною власної свободи відстоюють державну незалежність, ми маємо яскравий приклад незламності духу, сили волі та любові до України.
Схилімо ж голови і помолімося за вічний спокій тих, хто загинув унаслідок політичних репресій, а також за визволення та повернення додому сучасних в’язнів.

Вічна пам’ять загиблим, честь і слава живим героям!

З повагою голова Глибоцької РДА Іван Веклич

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Звернення голови Глибоцької районної державної адміністрації Івана Веклича з нагоди Дня пам’яті жертв політичних репресій.