За час боротьби з епідемією коронавірусу Глибоцька центральна районна лікарня отримала обладнання та засобів захисту майже на 16 мільйонів гривень.

Про це повідомив голова Глибоцької районної державної адміністрації Іван Веклич.

– Від початку епідемії наш район, на жаль, серед лідерів у Чернівецькій області за кількістю хворих на COVID-19. Зважаючи на таку ситуацію, обладнання та захисні засоби, які купували за кошти обласного бюджету і надходили від Офісу Президента та різних благодійників, у великій кількості передавали в Глибоцьку лікарню, – розповів Іван Веклич.

Зокрема, у лікарні з’явилися 2 нові апарати штучної вентиляції легень, 11 концентраторів, 1 портативний рентген-апарат, 1 УЗД-пристрій.

Також особливу увагу на Глибоччині приділяють захисту медиків, адже саме вони на передовій боротьби.

– За ці 3 місяці лікарі отримали 17 тисяч захисних костюмів, 25 тисяч рукавичок, 15 тисяч масок і більше тисячі одиниць іншої допомоги. Cьогодні всі сили та ресурси ми спрямовуємо на захист наших краян, – підсумував Іван Веклич.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Глибоцька ЦРЛ для боротьби із коронавірусом отримала обладнання та засобів захисту на 16 мільйонів гривень.