Вшануймо пам'ять героя - Івана Іліки

24 травня, минає чотири роки як у військовому шпиталі в Харкові помер наш земляк, військовий, учасник АТО, старший лейтенант Іліка Іван Миколайович.
Іліка Іван був призваний під час 4-ї хвилі мобілізації. Коли чоловік отримав повістку, то не ховався, не ухилявся, а як добропорядний громадянин і справжній офіцер пішов виконувати свій священний обов’язок – захищати Україну. Іван служив у 59-й окремій механізованій бригаді – 11 батальйон «Київська Русь», був командиром інженерно-саперного взводу. З честю і гордістю захищав державу. Вже оформляв документи на дембель.
З глибоким сумом схиляємо голови на знак пам’яті про бійця, котрий виконав свій обов’язок перед Батьківщиною, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України.
Вічна йому пам’ять!
Герої не вмирають!

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Вшануймо пам'ять героя - Івана Іліки.