Георгій Придій: Ви є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню

05 квітня, свій поважний 95-ий рік народження зустріла ветеран війни, жителька села Старий Вовчинець Старчук Ганна Євстахівна.

Привітати ювілярку завітали голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій, голова районної ради Петро Панчук, голова Глибоцької районної ради ветеранів війни та праці, завідуючий господарства Глибоцької районної ради, директор комунального підприємства райради «Автокомтранс» Сільвіян Бойко та Старововчинецький сільський голова Петро Остафійчук.

Георгій Васильович подякував за проявлену мужність і героїзм у роки війни, за невтомну працю у післявоєнний час, побажали здоров'я, бадьорості та добробуту і злагоди в оселі. «Ви є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню. Дай Вам Бог на землі ще багато світлих днів і щасливих років» - зазначив голова РДА.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Георгій Придій: Ви є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню.