Перевірено здійснення делегованих повноважень органами місцевого самоврядування

В рамках проведення комплексної перевірки Глибоцької районної державної адміністрації робочою групою облдержадміністрації перевірено здійснення делегованих повноважень Черепковецькою, Старововчинецькою, Кам’янською сільськими радами та Глибоцькою селищною радою.
Працівники облдержадміністрації перевірили роботу сільських та селищної рад щодо порядку організації та проведення засідань виконавчих комітетів і сесій, наявність документації органів місцевого самоврядування згідно номенклатури справ, актів попередніх перевірок делегованих повноважень, органами виконавчої влади та склад виконавчих комітетів.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Перевірено здійснення делегованих повноважень органами місцевого самоврядування.