11 травня 2017 року Рада ЄС схвалила надання безвізового режиму для громадян України, які є власниками біометричних закордонних паспортів, а вже за місяць – 11 червня 2017 року – українці офіційно отримали можливість подорожувати до Євросоюзу без віз.
За три роки безвізу підрозділами Міграційної служби було оформлено понад 11,5 млн. паспортів громадянина України для виїзду за кордон. Загалом же, з часу запровадження в Україні біометричних закордонних паспортів (січень 2015 року) оформлено уже 15 млн. таких документів.
В останні місяці, у зв’язку із запровадженням в Україні карантину, Міграційною службою спостерігався певний спад кількості оформлених закордонних паспортів, адже у цей період надання даної адміністративної послуги здійснювалося ДМС лише у виключних випадках. Однак після послаблення карантинних заходів кількість бажаючих оформити паспорт громадянина України для виїзду за кордон знову зростає.

Довідково:
За три роки безвізового режиму мешканцями Чернівецької області оформлено 385 тисяч паспортів громадянина України для виїзду за кордон. Працівниками Глибоцького РВ УДМС у Чернівецькій області за період від червня 2017 року по червень 2020 року загалом оформлено 28,5 тисяч паспортів громадянина України для виїзду за кордон.
Управління ДМС у Чернівецькій області

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Впродовж трьох років безвізу українці оформили понад 11,5 мільйонів біометричних паспортів для виїзду за кордон.