На Глибоччині відзначили Всесвітній день здоров’я

7 квітня з ініціативи відділу у справах молоді та спорту Глибоцької райдержадміністрації відбулись заходи до Всесвітнього дня здоров’я - виставка здоров’я (визначення свого біологічного віку) до Всесвітнього дня здоров’я, молодіжна руханка та виступ гуртка з велотуризму Глибоцького ЦТКСЕУМ.

Особливістю заходів стало те, що тут можна було не тільки отримати корисну інформацію для здоров’я, а й безкоштовно визначити свій тиск, вагу, зріст, індекс маси тіла, пройти «степ-тест», спірометрію та антистресовий масаж.

Молодіжна руханка на центральній площі в смт Глибока зібрала багато учасників різного віку. Основна мета акції - пропаганда активного та відповідального ставлення до життя, популяризація фізичної культури і масових видів спорту, як дієвої альтернативи негативним проявам у молодіжному середовищі.

З вітанням до учасників заходу звернувся голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій. «Сьогодні ми святкуємо Всесвітній день здоров'я, свято того, що є найціннішим та святим для кожної людини. Переконаний, що регулярне проведення таких заходів стане хорошою традицією і запорукою здоров'я української нації», - наголосив Георгій Васильович. Також Георгій Придій привітав всіх присутніх зі святом Благовіщення.

Важливість організації таких заходів є запорукою підвищення здоров’я нації в цілому та молоді зокрема задля їх гармонійного розвитку та становлення в подальшому житті.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - На Глибоччині відзначили Всесвітній день здоров’я.