Через зливи можливе забруднення питної води у колодязях

Через проливні дощі, зливи та підтоплення прибудинкових територій в населених пунктах Чернівецькій області, можливе забруднення питної води у колодязях.

Управління Держпродспоживслужби в Глибоцькому районі надає рекомендації щодо профілактики інфекційних захворювань на територіях, де можливе забруднення питної води.

Вживати питну воду тільки після кип’ятіння, бутильовану з магазинів або привізну.
Перед вживанням овочів та фруктів обов’язково обдавати їх окропом.
Не купувати продукти харчування на стихійних ринках.

Дотримуватись правил особистої гігієни (миття рук) перед вживанням їжі та після кожного відвідування туалету.
У разі забруднення води в колодязі, необхідно провести його очистку та дезінфекцію.
У випадку виявлення перших ознак захворювання, терміново звертатись до закладів охорони здоров’я.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Через зливи можливе забруднення питної води у колодязях.