З професійним святом привітали медичних працівників Глибоччини

Щорічно у третю неділю червня відзначають своє професійне свято медичні працівники. Професія медика не знає свят і вихідних, вимагає великого терпіння, мужності, душевної чутливості.
Своє професійне свято медичні працівники завжди відзначають урочисто і святково, проте цьогоріч карантинні обмеження внесли свої корективи.
Напередодні свята заступник голови Чернівецької облдержадміністрації Наталія Гусак, голова Глибоцької райдержадміністрації Іван Веклич, заступник голови Глибоцької районної ради Віталій Гуменний та голова Глибоцької ОТГ Григорій Ванзуряк привітали та подякували працівникам КНП «Глибоцька центральна районна лікарня», КНП «Глибоцький районний центр ПМСД» та КНП «Центр ПМСД Глибоцької селищної ОТГ».

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок в розвиток медичного обслуговування та з нагоди Дня медичного працівника нагороджено медалями, грамотами обласної та районної державних адміністрацій.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - З професійним святом привітали медичних працівників Глибоччини.