01
01
Description slide 1 Image ©
02
02
Description slide 2 Image ©
03
03
Description slide 3 Image ©
04
04
Description slide 4 Image ©

Привітання голови Глибоцької районної державної адміністрації Івана Веклича з Днем медичного працівника

Шановні медичні працівники!
Прийміть найщиріші вітання з вашим професійним святом! Пандемія 2020 року, поширення по всьому світу коронавірусної інфекції COVID-19 ще раз нагадали нам про вічні цінності – милосердя та значущість людського життя. У день свята висловлюю всім працівникам медичної галузі Глибоцького району безмежну вдячність за врятовані життя, за повернуте здоров'я і радість, адже коли здорові рідні і близькі – це щастя для кожної родини.
Низький уклін вам за вірність благородному покликанню і обов'язку. Ваша професія не знає свят і вихідних, вимагає великого терпіння, мужності, душевної чутливості.
Щиро бажаю усім, хто турбується про здоров'я і життя громадян, міцного здоров'я, наснаги та гарного настрою. Нехай у вашому домі завжди панує мир і злагода, у серці – доброта, у справах – мудрість і виваженість, а клятва Гіппократа ніколи не буде для вас обтяжливим обов'язком, а лише приємною місією!
Хай праця завжди приносить вам радість і задоволення.
Зі святом! Щастя вам і добра!
З повагою голова РДА Іван Веклич

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Привітання голови Глибоцької районної державної адміністрації Івана Веклича з Днем медичного працівника.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору