22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Саме цього дня далекого 1941-го року Друга світова війна ступила і на Українську землю. Війна, що забрала в України мільйони синів та дочок. ЇЇ жертвами стали не лише ті хто загинув на полі бою, а і ті хто не становив ніякої загрози – це діти, жінки, люди похилого віку.
З нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни, відбулось покладання квітів до пам’ятника «Воїнам-визволителям Другої світової війни», символічно вклонились загиблим у роки війни та хвилиною мовчання вшанували пам'ять всіх жертв війни в Україні голова райдержадміністрації Іван Веклич, заступник голови райдержадміністрації Василь Барарюк, керуючий справами районної ради Микола Шмідт, керуючий справами Глибоцької ОТГ Василь Зеленівський, голова Глибоцької районної ради ветеранів України Сільвіян Бойко.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - 22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни.